Informujemy o zmianie adresu naszego biura od 1.10.2016 ul. Jagiellońska 92, 00-992 Warszawa

Telefony oraz adresy mail pozostają bez zmian.

ART. REKLAMOWE


Kubki reklamowe
Długopisy reklamowe
Gadżety reklamowe
Galanteria Skórzana
Odzież reklamowa
Smycze reklamowe
Zapalniczki BIC
Znaczki Metalowe Pinsy
Karteczki Samoprzylepne

Naklejki 3D
 

DRUK, NADRUKI, BIURO


Druk offsetowy
Płyty CD, DVD Nadruki
Koperty
Plakaty B2
Nadruki Sitodrukiem
Taśmy Samoprzylepne
Torby Foliowe

Torby Papierowe
Teczki
Wizytówki
Biznes Karty
Pocztówki
Ksero, Wydruki Kolorowe
Oprawy Prac Dyplomowych
Pieczątki
Ulotki
Mała poligrafia, cenniki

 

Reklamy na Samochodach

 

Reklama na samochodzie to bardzo popularna i efektowna reklama, pozwalająca budować wizerunek firmy na dość szeroką skalę przy niewielkich nakładach finansowych. Koszty wykonania ponosi się jednorazowo a samochód staje się skutecznym i tanim nośnikiem reklamy w całym okresie użytkowania. Każdego dnia kiedy porusza się on po mieście, przekaz reklamowy lub informacyjny Państwa firmy dociera do tysięcy osób.
Dzięki stosowanym przez nas technikom i materiałom dajemy gwarancję iż wykonane przez nas reklamy odporne są na działanie czynników atmosferycznych, i czynników związanych z eksploatacją samochodu. Posiadane doświadczenie pozwala nam oklejać zarówno pojedyncze pojazdy przy rozsądnej cenie jak i szybko zrealizować zamówienie na kilkadziesiąt lub kilkaset samochodów bez uszczerbku dla jakości. Nasi graficy w bardzo krótkim terminie przygotują dla Państwa atrakcyjne projekty (wliczone w cenę usługi). Stosujemy wszystkie dostępne na rynku, przeznaczone dla tego typu reklamy media:

 • Grafika wycinana z kolorowej folii samoprzylepnej.
  Najczęściej stosowana oraz atrakcyjna cenowo a jednocześnie elegancka forma reklamy. Niewątpliwą zaletą oklejania jest krótki czas wykonania oraz możliwość taniego usunięcia grafiki przy sprzedaży pojazdu.
   
 • Grafika drukowana fotograficznej jakości.
  Nowość! Na samochodzie można nakleić grafiki - fotografie. Daje rewelacyjne i nieosiągalne dla innych technik rezultaty za niewygórowaną cenę. W zależności od specyficznych potrzeb klientów dobieramy optymalną metodę druku grafiki spośród technik druku sitem, techniką airbrush, ploterem farbami sitowymi, ploterem atramentami pigmentowymi. Indywidualne podejście i szeroki wachlarz technologii pozwala nam ograniczyć zbędne koszty. Możliwe jest też umieszczenie grafiki na szybach pojazdu (folia One Way Vision). Oczywiście zachowana widoczność od wewnątrz pojazdu.
   
 • Grafika wykonana na folii magnetycznej.
  Rzadziej stosowana forma, która jednak posiada ogromną zaletą którą jest możliwość samodzielnego odklejania i przyklejania elementów graficznych w dowolnym momencie. Zdjętą reklamę można umieścić bez kłopotu na innym pojeździe. Dzięki tej technologii można wykonać grafikę na prywatnych samochodach, którą klient może zdjąć (np. na okres wyjazdu wakacyjnego) i założyć z powrotem. Procedura ta może być powtarzane nieograniczoną ilość razy.
   
 • Grafika wykonana metodą lakierniczą.
  Dzięki tej metodzie można wykonać grafikę w niedostępnych dla innych technologii częściach pojazdu (głębokie załamania, kolorowe na zderzaki). Można uzyskać dowolne kolory. Niestety wykonując taką grafikę trzeba się liczyć z większymi kosztami, dłuższym czasem wykonania oraz brakiem możliwości taniego usunięcia grafiki. Umieszczanie reklam wykonanych w tej technologii uzasadnione jest w niewielu przypadkach. Wszystkie opisane metody można ze sobą łączyć w celu osiągnięcia optymalnego efektu końcowego.
   

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres studio@imexgraf.pl

zobacz też:
 

3D reklamy styrodur   Kasetony i tablice  Roll-up'y

KALENDARZE 2017


Kalendarze gotowe:
Kalendarze Biurkowe
Kalendarze Książkowe

Kalendarze Kieszonkowe

Kalendarze Skórzane
Kalendarze Plakatowe
Kalendarze Planszowe

Kalendarze Jednodzielne
Kalendarze Trójdzielne

Kalendarze Czterodzielne
Organizery
Nadruki, Personalizacja


Kalendarze indywidualne:
Baner
Biurkowe
Książkowe

Książkowe okładka CMYK
Listkowe
Plakatowe
Planszowe
Trójdzielne


KARTKI ŚWIĄTECZNE


Kartki Świąteczne
Kartki Charytatywne
Kartki Wielkanocne
Zaproszenia Ślubne

 

REKLAMY


3D (styrodur)
Kasetony i tablice
Na samochodach
Roll-up'y
 

imexgraf.pl


O imexgraf
Warunki współpracy
Kontakt